Menu
Sepetim

%100 Orjinal - Ücretsiz Kargo - Vade Farksız 3/6/9 Taksit

Havale-EFT Ödemelerinde %10 İNDİRİM - Üyelerimize Özel Anında  100 TL İndirim

İndirim Kodu: KSK100

Ödeme ve Teslimat

Ödeme Şekli

Ksksaat.com 'da;

Kredi / Banka kartıyla ödeme ( Site üzerinden online olarak tek çekim yada 2-3-6-9-12 taksitle ödeme yapabilirsiniz)


Ürün Teslimi

Siparişinizi verdikten sonra sistemde belirttiğiniz adrese ulaşım anlaşmalı kargo firması aracılığı ile yapılacaktır. Bulunduğunuz bölgeye dağıtım günleri farklılık gösterebilir.  saat 15:00 'a kadar verdiğiniz siparişlerde ürün tedariği ve yoğunluğa bağlı olarak değişmekle birlikte genellikle 1 - 3 iş günü içerisinde merkezi bölgelere teslimat yapılacaktır. dağıtım dışı yada belirli zaman aralıklarında dağıtımı olan bölgelere teslimatlar gecikebilmektedir.


Ücret iadesi

Kredi Kartıyla yapılan ödemelerin iadesi

Alıcının cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya Hakem heyeti kararları ile Tüketiciye bedel iadesine karar verilen durumlarda ,alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir:


Müşterimiz ürünü kaç taksit ile aldıysa Banka müşteriye geri ödemesini taksitle yapmaktadır. ksksaat.com bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra ,Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların Müşterimizin kredi kartına iadesi durumunda, konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. Müşterinin satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları ,eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 iade yansıyacak ve müşteri iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra , iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda Kol Saatleri, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği Müşteriye nakit para ile ödeme yapamaz. ksksaat.com, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, ksksaat.com ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince Müşteriye nakit olarak ödeme yapılamamaktadır.

2. Kapıda Nakit Ödemeli Siparişlerin İadesi

Kapıda nakit ödeme yapılarak verilen siparişlerde geri ödeme ürünün mesafeli sözleşme uyarınca eksiksiz gönderilmesinin müşterinin ileteceği banka hesap numarasına tek seferde nakit olarak yapılacaktır.

Firmamızdan kaynaklanan kusurlarda kargo ulaşım bedelleri firmamız tarafından karşılanacaktır.  Müşteri kaynaklı iade ve değişimlerde kargo ulaşım bedelleri müşteriye yansıtılacaktır.

İade ve değişimlerinizi yapmadan önce temsilcimizle iletişime geçip kargo anlaşma kodu isteyiniz. 0553 499 74 59